teisipäev, 1. märts 2005

-20 ja päike paistab

On täiesti kaks eri asja -20 detsembris kui on pime ja kogu pikk, kôle talv tulekul vôi nüüd märtsis kui päike paistab ja juba ôhtuks on kümme kraadi vähem, kuigi homme hommilul vôib taas olla see -20. Keegi on öelnud, et külm on siis kui on valesti rietunud.
Tööl olla on veel kolm nädalat ja paar päeva hiljem algab kaua oodatud reis. Ujumas tôesti eile käisin ja ôhtusel kônnil samuti, kuigi väljas oli sellised -15. Korralik trenn ja vähendatud toidu ratsioonid on môjunud nii, et magama läksin enne kümmet, Mikkogi imestas, et ega ma ometi haige ei ole, tavaline aeg on ju alati olnud pärast keskööd. Kuskilt taas olen lugenud, et kui tahad kaalu alla saada, siis peale trenni, vähendatud söömise vajab organism ka korralikud öö uned. Kiire inimese 5 - 6 tundi ei selleks ole küllaldane.
Aga nüüd tuleb jätkata töö tegemist.

1 kommentaar:

Unknown ütles ...

Mina olen pr Elizabeth. Tänan laenuasutusi, et aitasid mul täna 18 000 euro suuruse laenu saada. Samuti saate laenu neilt usaldusega. Saate hõlpsalt laenata raha 1–9 aastaks intressimääraga 3% ja seega puudub tagatis, kiire finantseerimine. Kui olete laenupakkumisest huvitatud, taotlete kiiret ja mugavat laenu arvete maksmiseks või otsite finantseerimist oma ettevõtte alustamiseks? Võtke laenuasutustega juba täna ühendust e-posti teel: loancreditinstitutions00@gmail.com või WhatsAppi numbril +393512114999 või +393509313766. Võtke nendega ühendust, et saada kohe pärislaen.